Polub i udostępnij:
Pin Share

Jadąc rano autem do pracy słyszymy w radio o tabletkach na trawienie, ból głowy czy biegunkę. Mnie to irytuje. Albo. Wieczorem przy kolacji słychać w tle reklamę o zaburzeniach erekcji czy o środkach na grzybicę albo infekcje pochwy. Wkurzające! Bo jeśli chce takich informacji o odchudzaniu, problemach gastrycznych czy innych to szukam ich w internecie. Nie chcę o nich słuchać w każdym momencie mojego dnia. We wszystkich dostępnych mas mediach. Ja mam taką stronę, kompendium wiedzy, encyklopedię wszystkich nowości pojawiających się na rynku.

Blogowy pamiętnik to opinie, fora i analizy

Blogowy pamiętnik to strona, na której znajdziesz opinie, fora i zestawienia najnowszych i najpopularniejszych środków dostępnych na rynku. I nie tylko. Terminologię, opinie o produktach, szczegółowe analizy składu czy adresy stron, na których możesz dokonać zakupu.

Blogowy pamiętnik – to nie tylko suplementy

Znajdziesz tam informacje o dietach, środkach odchudzających, tych na grzybicę czy potencję. Szczegółowe i wyczerpujące artykuły o środkach wzmacniających układ kostny, trawienny i wiele innych. Poznasz także opinie o kremach przeciwzmarszczkowych, redukujących cellulit czy wzmacniających włosy.

Terminologia i wyjaśnienie pojęć

Znajdziesz tu wyjaśnienie takich pojęć jak kurkuma, gaba, selen czy witamina B5.  Znajdziesz odpowiedź dlaczego warto je stosować na co dzień. Jakie ilości są bezpieczne i w jakich produktach je znajdziesz. Przeczytasz opinie o suplementach, kosmetykach i dietach. Blogowy pamiętnik – kompendium wiedzy i encyklopedia wszystkich nowości pojawiających się na rynku!

Szczegółowa analiza i aktualne raporty

Na stronie blogowego pamiętnika znajdziesz szczegółowe analizy suplementów stosowanych podczas odchudzania, rzucania palenia, walki z grzybicą czy chorobach pęcherza. Jest tam kilkadziesiąt artykułów niemal z każdej dziedziny. Analiza i raporty o produktach oparte są na opiniach osób, które je stosowały. Pod każdym artykułem znajdziesz komentarze osób, które już kupiły dany produkt albo mają wątpliwości i zadają konkretne pytania.

Cena i strony producenta

Znajdziesz także informację o cenie produktów i linki kierujące do producenta albo znanych i sprawdzonych stron takich allegro.

Możesz także czekać na interesujący Cię temat w telewizji śniadaniowej, gazecie codziennej czy słuchać reklam w radio i telewizji. Ale usłyszysz tam tylko namiastkę tego, czego oczekujesz. Przed zakupem dla siebie czy kogoś bliskiego chcesz mieć pewność co do jakości danego produktu. I tu właśnie znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje o suplementach i kosmetykach pojawiających się na rynku i tych, które już są dostępne. Wszystko to znajdziesz na stronie internetowej: blogowypamietnik Blogowy pamiętnik – kompendium wiedzy i encyklopedia wszystkich nowości pojawiających się na rynku!

Polub i udostępnij:
Pin Share

3 komentarze

  1. Interesuje mnie ten temat ale na temat nowinek nic nie wiem. Super pomysł

  2. Mnie też denerwują takie reklamy. Zwłaszcza rano, gdy jadę samochodem i stoję w korkach nie mogę ich znieść. Jak czegoś potrzebuję to po prostu ide do sklepu i tam szukam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.