Polub i udostępnij:
Pin Share

Tak sobie siedzę i analizuję ostatni miesiąc. Przekroczyłam mnóstwo swoich granic, i zdobyłam się na to, aby podjąć mega odważną, życiową decyzję. Ale to przyszłość. Teraz, mogę powiedzieć, że jestem z siebie zadowolona, pomimo tego jak źle jeszcze wyglądam.

Po raz kolejny ruszyłam tyłek, i przekroczyłam swoje granice wytrzymałościowe. Tak, biegam już ponad miesiąc, i wiem, że dobry plan treningowy na start i odpowiednie obuwie – to must have!

Jakie powinny być dobre buty do biegania?

Wygodne, śliczne i niedrogie. Ale czy ciężko połączyć wygodę z rozsądną ceną? Albo wybrać droższe buty tylko ze względu, na to jak kozacko wyglądają na stopie. A ja takie znalazłam. To są moje buty numer jeden, z kilku powodów.

dobre buty do biegania

Przede wszystkim: wytrzymałość

Biegam w lesie. Po lesie. Często w deszcz lub po deszczu. Błoto, kałuże, piach to dla mnie norma. Szyszki, gałęzie, czy mech to też standard. A moje buty są blado różowe. I przez ostatni miesiąc uprałam je tylko raz, po tym jak zaliczyłam ślizg prosto do kałuży. Tak, przetrwały pranie, wyszły w nienaruszonym stanie z pralki… test zaliczony!

Po drugie: wygoda

Nawet nie wiem jak to określić. Buty, które trzymają mocno i stabilnie piętę a jednocześnie są tak lekkie, że ich się nie czuje. Na początku, to był taki szok dla moich stóp, że drętwiały mi palce. Po dwóch tygodniach założyłam swoje pierwsze, stare buty do biegania (właśnie te), i to było jak przesiadka z własnego auta do autobusu komunikacji miejskiej. Nieporównywalne. Teraz jeżdżę mercedesem wśród butów!

Ale wygląd też ma znaczenie

Zdjęcie tego nie oddaje, jak idealnie leżą. Są blado-różowe, nie rzucają się w oczy, nie brudzą się, stopa się nie poci. Trzy razy w tygodniu biegam w nich po lesie, a one wyglądają jakby tylko siłownię widziały.

Śliczne, wygodne i wytrzymałe – a gdzie jest haczyk?

Nie ma. Nawet cena jest doskonała. Przecież, nie oszukujmy się, nie stać mnie na buty za kilka stówek. Ale za jedną z haczykiem, to jak najbardziej. Dla mnie to jak mercedes w wyprzedaży rocznika. Jakość fantastyczna ale w niższej cenie. 

Bo dobre buty do biegania – to połowa sukcesu! A tu są moje!

Polub i udostępnij:
Pin Share

6 komentarzy

  1. Kibicuję Ci z całych sił. Każde Twoje wyzwanie i dla mnie jest ogromną motywacją.

  2. Przekonałaś mnie! Kupuje je w ciemnoMoże nawet taki sam kolor, bo jest cudny

  3. Hej Ewelina, jestem Ci wdzięczny za polecenie tych butów, kupiłem żonie na urodziny i jest bardzo zadowolona. Będzie się starała biegać tak wytrwale jak Ty. Pozdrawiam ciepło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.