Fitt Spray. Dlaczego warto go mieć nawet stosując dietę?

Polub i udostępnij:
Pin Share

Bloguję już od kilku ładnych lat, moje działania zostały dostrzeżone i nagrodzone podczas drugiej edycji Radomskiego Plebiscytu Blogowego, kiedy to odebrałam statuetkę Najlepszy Blog w kategorii Fit&Healthy. Wiecie doskonale, że dla mnie najważniejszy w uzyskaniu idealnej sylwetki jest sport, konsekwencja i wytrwałość. Wiecie, też jak ważna jest dla mnie dieta, np. ta przygotowana przez Qczaja, z którą obecnie się zapoznaję. Ale obserwując mojego Instagrama zdążyliście się też pewnie zorientować, że mam pewną słabość, a jest nią jedzenie.

fitt spray

Podczas mojej kilkuletniej przygody z blogowaniem kontaktowało się ze mną wiele firm oferujących super niezawodne suplementy diety wspomagające odchudzanie. Znam właściwości ziół i owoców stosowanych w suplementach, wiem, jaki wpływ wywierają na trawienie i czy rzeczywiście są w stanie przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej. Jednak suplementacja nie bardzo szła w parze z moją pasją do sportu, wyciskania potu i uwalniania endorfin, bo właśnie to było dla mnie najważniejsze.

Teraz jednak, kiedy w moim życiu zaszły ogromne zmiany, a miłość do sportu została zamieniona na zupełnie inny rodzaj miłości, z wielu względów musiałam trochę przystopować. Na chwilę. Na moment, ale jednak.

Odsunięta od sportu, (ale nie aktywności fizycznej) zaczęłam zastanawiać się, jak wesprzeć swój organizm w oczekiwaniu na powrót do ćwiczeń. Kiedy zaczęłam bliżej przyglądać się popularnym suplementom diety, wszystkie wydały mi się takie same. Te same składniki, w zmienionych proporcjach, różniące się tylko ceną i formą promocji. Aż w końcu trafiłam na innowacyjne rozwiązanie, które nie tylko mnie wydało się warte uwagi.

Podczas majowego plebiscytu IK Magazine Awards Women’s Prestige organizowanego przez magazyn Law Business Quality marka Vital Progres dzięki produktowi Fitt Spray otrzymała nagrodę za nowatorskie podejście do odchudzania i zwalczania nadwagi. Jak już sama nazwa zdradza, preparat jest dostępny w formie sprayu.

fitt spray na odchudzanie

Fitt Spray stosuje się doustnie 3 razy dziennie po głównych posiłkach lub (tak jak w moim przypadku) doraźnie w sytuacjach podbramkowych, kiedy odczuwam napady wilczego apetytu. Efekty zauważalne są natychmiast. Gorzkawy smak preparatu łagodzi uczucie głodu, zmniejsza apetyt i zapewnia uczucie sytości. Rezygnacja z przekąsek jest zatem niezwykle prosta. Dodatkowo Fitt Spray pomaga wypracować nawyk regularnego odżywiania się, a więc jego skuteczności zawdzięczamy wiele nawet po odstawieniu specyfiku.

Dodatkowym atutem jest występowanie preparatu w trzech różnych wariantach.  Formuła PRO skierowana jest do osób rozpoczynających walkę z nadwagą. Jej zadaniem jest przyspieszenie metabolizmu, powstrzymanie apetytu i zapanowanie nad atakami głodu. Eliminuje także ochotę na słodycze i fast foody. Formuła PROTECT przeznaczona jest dla osób, które chcą zachować wypracowany już efekt. Formuła zapobiega efektowi jojo, wydłuża uczucie sytości, zapobiega wchłanianiu tłuszczów z pożywienia. Zaś Formuła PROGRESS powinna być wybierana przez osoby aktywne fizycznie, w celu regeneracji mięśni po wysiłku oraz zwiększenia wydajności podczas ćwiczeń. Pomaga także wyrzeźbić mięśnie i oczywiście hamuje apetyt i wydłuża uczucie sytości.

Wśród składników Fitt Spray znalazły się: hoodia gordonii, garcinia cambogia, african mango, l-karnityna, oraz CGA + kofeina.

Fitt Spray jest całkowicie naturalnym specyfikiem, który nie wywołuje efektów ubocznych, nie powoduje efektu jojo, nie uzależnia i nie wchodzi w interacje z lekami.

Polub i udostępnij:
Pin Share

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.