Innowacyjny system Olaplex, czyli skuteczna regeneracja włosów

Polub i udostępnij:
Pin Share

Zadbane, piękne włosy przyciągają uwagę i dodają pewności siebie, co przekłada się zarówno na wygląd, jak i samopoczucie. Nic dziwnego, że producenci prześcigają się w pomysłach na kosmetyki do pielęgnacji czupryny. Przykładem innowacyjnej, a zarazem skutecznej kuracji jest seria Olaplex, składająca się z produktów zarówno przeznaczonych do użytku jedynie przez profesjonalnych fryzjerów, jak i samodzielnego stosowania w domu. Te ostatnie to zestaw wzajemnie uzupełniających swe działanie kosmetyków, których celem jest intensywna regeneracja kosmyków.

olaplex

Co warto wiedzieć o produktach Olaplex?

Zabiegi z wykorzystaniem kuracji Olaplex cieszą się ogromną popularnością na całym świecie, a zwolenniczek serii wciąż przybywa. Kosmetyki rekomendowane są przede wszystkim dla osób z przesuszonymi i zniszczonymi (zwłaszcza na skutek farbowania czy też przez nadmierną stylizację) włosami. Każdy z produktów oznaczony jest numerem, co ułatwia identyfikację. Preparaty numer 1 i 2 to profesjonalne kosmetyki fryzjerskie, co oznacza, że mogą korzystać z nich tylko licencjonowani specjaliści. Używane są w profesjonalnych salonach, by chronić kosmyki podczas koloryzacji. Zadaniem produktu numer trzy również jest ochrona włosów w czasie farbowania, jednak można stosować go samodzielnie. Natomiast produkty Olaplex z numerami 0 oraz 4-8 to wysokiej klasy kosmetyki przeznaczone do domowego użytku. Wyróżniają się jednak innowacyjnym składem oraz niezwykłą skutecznością działania, dzięki czemu włosy są widocznie odbudowane, miękkie i gładkie. W skład serii wchodzą szampon i odżywka, ale również maska, olejek i regenerujący krem przeznaczony do stylizacji.

Natychmiastowy efekt i intensywna odbudowa

Produkty firmy Olaplex wyróżniają się nie tylko udowodnionym działaniem, ale też wyjątkowymi składami. Sekretem działania kosmetyków jest zawarty w nich składnik zwany Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate, dzięki któremu mostki siarczkowe znajdujące się w strukturze włosów są bezpieczne pomimo intensywnego rozjaśniania czy farbowania. To właśnie dzięki temu po zabiegu kosmyki są odbudowane i gładkie. Warto również odnotować, że w skład preparatów nie wchodzą szkodliwe substancje takie jak parabeny, siarczany czy aldehydy. Sprawia to, że stosowanie kosmetyków Olaplex jest bezpieczne nawet dla ekstremalnie zniszczonych włosów. Miłośniczki domowej kuracji chwalą również natychmiastowe rezultaty, które utrzymują się dużo dłużej niż tylko do pierwszego mycia. By uzyskać jak najlepsze efekty, należy stosować się do wskazówek producenta umieszczonych na opakowaniu. Pozwoli to cieszyć się błyszczącą, gładką i zdrowo wyglądającą czupryną

Polub i udostępnij:
Pin Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.