Polub i udostępnij:
Pin Share

Inspiracja, motywacja i autorytet a także wzór do naśladowania. Tak w kilku słowach mogę opisać te cztery osoby. Wyjątkowe osoby. Trenerów personalnych, instruktorów i dietetyków oraz miłośników sportu. Ostatnie tygodnie to wielkie zamieszanie. I nie lada przygotowania. Świetna ekipa trenerów personalnych i motywatorów, i przede wszystkim: świetnych ludzi!

Siłownia

Czasami ciężko zrobić ten pierwszy krok. Kupić karnet, wziąć torbę i pójść. I co dalej? Od czego zacząć, jak ćwiczyć, które sprzęty wybrać, jak je uruchomić i ile na nich ćwiczyć? To są najczęstsze wątpliwości świeżynek na siłowni. Sama przez to przechodziłam. Wiem jak jest trudno odnaleźć się w nowym miejscu, i to jeszcze samej, pokonać nieśmiałość…. ale jest ktoś, kto Cię “wprowadzi” na siłownię, to będzie seria wywiadów z trenerami i specjalistami.

Moda na trampoliny

Każdy słyszał i nawet widział, mnóstwo osób chciałoby ćwiczyć na trampolinach. To wspaniała zabawa przy energetycznej muzyce. Bardzo efektywny trening, ale czy dla każdego? Jak się przygotować do treningu i o czym trzeba pamiętać, przed takimi zajęciami?

Dieta, trening i suplementacja

Na sukces składa się 30% ćwiczeń i 70% diety, czy potrzebna jest więc suplementacja? Jeśli tak, to dla kogo i jaka?  Na takie pytania odpowiedzą specjaliści z dziedziny dietetyki i suplementacji. Podpowiedzą co jeść i czego unikać, jeżeli chcemy tylko schudnąć albo skupić się na rzeźbieniu sylwetki.

Druga taka jak ja

A jak się motywować nie chodząc na siłownię? Gdy nie możemy się zwrócić do trenera o radę lub pomoc? Skąd brać siłę i motywację do kolejnych ćwiczeń. Jak zachęcić siebie i innych do aktywnego spędzania czasu? Skąd czerpać inspiracje?

Potężna dawka informacji, motywacji i chęci do działania. A to dopiero początek. Już wkrótce bardzo ciekawe i inspirujące wywiady z trenerami, instruktorami personalnymi…  Już wkrótce!

Polub i udostępnij:
Pin Share

2 komentarze

  1. hm..brzmi zachęcająco.już nie mogę się doczekać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.