Polub i udostępnij:
Pin Share

To był bardzo udany trening z niedoskonałością w tle! Dziś o tym jak napewno nie ubierać się na siłownię a dokładnie na zajęcia fitness! Już w pierwszej minucie miałam ochotę wyjść. I nie była to wina:

  • zajęć (FAT KILLER – przecież jak FAT to znaczy, że dla mnie, KILLER to znaczy, że bardzo dobrze trafiłam);
  • instruktorki, bo było to co lubię, zajęcia podobne do tabaty, z fajną muzyką w tle i w ciemnościach;
  • tylko mnie! Ubrałam się beznadziejnie!

Jak nie ubierać się na zajęcia fitness? Oto 3 trafione wskazówki:

  1. Nie zakładaj lekko luźnych legginsów: moje co chwilę zsuwały mi się najpierw z brzucha (skakał jak chciał), a potem zsuwały się bez pytania z tyłka. Efekt: podciąganie średnio co 30 sekund, po każdej skończonej rundzie!
  2. Nie zakładaj swojego codziennego stanika! Zapomniałam wyciągnąć z prania sportowy i moje cycki to wykorzystały, latały jak chciały! Wyskakiwały jeden za drugim przy każdym pajacyku czy mountain climbers! Efekt: chowanie i poprawianie po każdej 30 sekundowej rundzie, dramat!
  3. Nie zakładaj obcisłego topu na ramiączka (nawet czarnego) on nic nie daje! Puszcza  wolno cycki i brzuch bez pytania! Zwija się i zsuwa przy każdym podskoku!

Więc proponuje i doradzam jak schudniesz od razu biegnij po nowe leginsy. Nie ciesz się, że są luźne – odrazu bierz rozmiar mniejsze! Złap też luźną koszulkę, najlepiej bez rękawów i koniecznie czarną (bo jednak wyszczupla)!

Cycki i bęben będą nadal skakać i wyskakiwać ale nie będzie tego widziała Twoja część sali! Będziesz spokojnie oddychać przez te 10 sekund przerwy a nie wciskać je spoconymi rękoma co 30 sekund.

Gwarantuje Ci zdecydowanie lepszy trening!

Zajęcia były idealne, bardzo ciężkie, oszukiwałam przy każdej serii ale walczyłam. Pod koniec śmiałam się już sama do siebie (szczególnie do tej sieroty w lustrze przed sobą) wyglądałam dziś komicznie/ idiotycznie!

Ale świetny nastrój trzyma mnie i nie puszcza od rana, podobnie jak zakwasy z wczoraj!

Polub i udostępnij:
Pin Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.