Kobiece Inspiracje. Druga edycja.

Polub i udostępnij:
Pin Share

To jest jakiś kosmos! – mówimy, gdy coś wpływa silnie na nasze emocje, zachwyca nas lub jest niezrozumiałe. Kosmos to tajemnica, coś nieodgadnionego i fascynującego. Inspiracja do zadumy. Źródło kosmicznej energii, która daje impuls do transformacji. To także jeden z motywów przewodnich drugiego spotkania z cyklu „Kobiece Inspiracje” organizowanego przez Annę Rusiniak – Malinowską w jej Showroomie Malabelle. Drugim, ważnym motywem, będzie muzyka – jej wpływ na życie i twórczość.

O swoim własnym kosmosie

Życiowych rewolucjach, a także o roli dźwięku w procesie kreacji opowie gospodyni spotkania – projektantka z pasją i wizją, a jednocześnie mocno stojąca na ziemi businesswoman, oraz zaproszone przez nią trzy inne niezwykłe kobiety – piosenkarka Misia Furtak, projektantka biżuterii, właścicielka marki June Design, Kasia Wójcik oraz projektantka ubrań, założycielka marki Kiss the Frog, Monika Szczuka. Każda z Pań zaprezentuje fragment swojej twórczości.

Misia Furtak pokaże swoje dwie twarze – wokalistki, uświetniając spotkanie kameralnym występem, oraz… projektantki biżuterii. Kolekcja Bazgroł, którą artystka zaprojektowała dla June Design jest bardzo symboliczna. Ten wzór chodzi za mną już od kilku lat. Najpierw znaczył dla mnie działanie, zachętę, żeby robić i nie oglądać się za siebie. Potem zobaczyłam w nim też symbol historii – poplątanych i przecinających się w różnych punktach. Do tego kojarzy mi się z kosmosem. – wyznaje autorka Bazgroła, któremu Kasia Wójcik nadała postać biżuterii.

Złotniczka zaś mówi o symbolice tej kolekcji tak:

Każda z nas nosi w sobie swój “bazgroł”, swój własny kosmos. Niezliczoną ilość historii i doświadczeń, które stanowią o tym, jakie jesteśmy i co jest dla nas najważniejsze. Tylko my same wiemy, co nas najmocniej ukształtowało. I tylko my możemy spojrzeć na to z lekkim przymrużeniem oka.

Także Monika Szczuka tworząc autorskie kolekcje ubrań dla swojej marki Kiss the Frog dzieli się swoimi wewnętrznymi przeżyciami. Każda z kolekcji konsekwentnie podkreśla styl projektantki, który charakteryzują surowe wykończenia, modele oversize, warstwy oraz doskonała jakość materiałów.

DUSZA + CIAŁO + CIUCH = HARMONIA

To moja naczelna życiowa dewiza. Te trzy warstwy powinny żyć ze sobą w harmonii, współpracować ze sobą i na przemian przenikać oraz komunikować, wtedy będziemy sobą, będziemy wiarygodni i pełnowymiarowi… ubrani, a nie przebrani. – przekonuje projektantka.

A właścicielka Malabelle, Anna Rusiniak – Malinowska, zachęca: W trakcie drugich „Kobiecych Inspiracji”, na które gorąco zapraszamy stałych Klientów Malabelle i osoby, które jeszcze nie znają naszej marki, będziemy dzielić się naszymi doświadczeniami i przemyśleniami na temat pracy i twórczości. Organizując te spotkania chcemy zebrać w jednym miejscu miłośników piękna, sztuki i designu. Chcemy też dać inspirację kobietom, które próbują ośmielić się do wdrożenia w życie swoich kreatywnych pomysłów biznesowych. Bo celem cyklicznych spotkań „Kobiece inspiracje” jest łączenie ludzi z pasją i stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń oraz nowych rozwiązań.

Drugie spotkanie z cyklu odbędzie się we wtorek, 13 października o godzinie 19.00 w Showroomie Malabelle przy ulicy Polnej 18/20. www.malabelle.pl

Polub i udostępnij:
Pin Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.