Polub i udostępnij:
Pin Share
Absolwentka Zdrowia Publicznego ze specjalnością Body Fitness, instruktor fitness oraz trener personalny. Pasjonatka zdrowego stylu życia a także wszelkiej aktywności fizycznej. Nieustannie doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w warsztatach, szkoleniach i międzynarodowych konwencjach.
Jest otwarta, pogodna i pełna entuzjazmu, o czym doskonale można się przekonać uczestnicząc w prowadzonych przez nią zajęciach. Nie zabraknie jednak ciężkiego treningu. Jej domeną są zajęcia wzmacniające typu Body Shape, Pump. Zarówno w sporcie jak i w życiu kieruje się zasadą : “Impossible is nothing”. Motywacja, to jej drugie imię – Edyta Jabłońska
Motywacja, to jej drugie imię - Edyta Jabłońska

Z Twoich treningów pamiętam przede wszystkim tłumy! Co jest najważniejsze w relacji Trener i Trenujący?

Super strasznie mnie to cieszy. W tej pracy to właśnie ludzie są Twoją wizytówką i żywą reklamą, jeśli chcą z Tobą trenować znaczy to, że jesteś dobry w tym co robisz. To właśnie te tłumy nakręcają Nas trenerów do działania [uśmiech]. W relacji Trener a Trenujący ważna jest komunikacja. Czy to w treningu personalnym czy podczas zajęć grupowych istotne jest zrozumienie potrzeb i celów naszych klientów. Jesteśmy nie tylko wizytówką klubu ale i przewodnikiem w świecie treningu.
Drugą ważną rzeczą jest motywacja. To od niej zależy jaki osiągniemy efekt naszych treningów i czy w ogóle go osiągniemy. Taki trener- motywator mobilizuje do ćwiczeń całym sobą, jest pełen energii i zaangażowania.

Co jest według Ciebie największym dietetycznym problemem?

Jestem zwolennikiem racjonalnego odżywiania. Wszystko ale z umiarem. Nigdy nie stosowałam żadnych diet, uważam że należy się odżywiać intuicyjnie, słuchać siebie, swojego organizmu. Większość diet jakie możemy znaleźć w internecie jest zbyt rygorystycznych i niezbyt bezpiecznych dla naszego zdrowia.
Mało tego, takie odżywianie w większości przypadków prowadzi do tzw. efektu jo-jo i ponownego zwiększenia masy ciała. Tak czy inaczej warto pamiętać, że podstawą utraty masy ciała jest wydatkowanie większej ilości kalorii niż się spożywa. Dlatego zamiast zmniejszać porcje lepiej zwiększyć poziom aktywności fizycznej w ciągu dnia [uśmiech].
Motywacja, to jej drugie imię - Edyta Jabłońska

Jaki jest Twój ulubiony trening? Które zajęcia uwielbiasz prowadzić?

Właściwie każdy trening wprowadza mnie w dobry nastrój, sprawia, że umysł jaśnieje a endorfiny szaleją [uśmiech]. Prowadzę różne typy zajęć i chyba nie mam jakichś mniej lub bardziej ulubionych. Czy to będzie cardio czy zajęcia siłowe, i tak liczy się najbardziej zaangażowanie ludzi ćwiczących. To właśnie ludzie tworzą klimat. Można powiedzieć, że nakręcamy się wzajemnie. Kiedy wchodzę do sali fitness widzę liczną grupę to wstępuje we mnie niesamowita energia. Oddaję ją a ona i tak do mnie wraca [uśmiech].

Motywacja, to jej drugie imię – Edyta Jabłońska. No więc co? Do zobaczenia na treningu?!

Polub i udostępnij:
Pin Share

9 komentarzy

  1. Bez motywacji odpowiedniej nie ma co startować moim zdaniem. Zawsze dużo się motywuje zanim podejmuję wyzwanie 😉

  2. Uwielbiam za brak diety! <3 Też nie uznaję i wiem że na żadnej bym nie wytrzymała 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.