O MNIE

 KIM JEST 4MYBODY?

Pasjonatka sportu i zdrowego odżywiania.

Ćwiczę i czerpię z tego mnóstwo przyjemności. Aktywność fizyczna, siłownia czy bieganie – daje mnóstwo przyjemności. Codziennie pokonuję swoje słabości. Walczę z grawitacją i nic nie robieniem. Ćwiczyłam, ćwiczę, no dobra, będę ćwiczyć.  Wrócę. Buhahah.

Wiem co jeść aby czuć się doskonale.

Ale to nie znaczy, że jestem na ciągłej diecie. Kocham makarony i big maki. Uwielbiam jeść. Niczego sobie nie odmawiam. Gdybym odmawiała sobie jedzenia byłabym nieszczęśliwa!

Uwielbiam nowości medyczne i interesuję się biochemią i metabolizmem człowieka.

To już takie zboczenie wyniesione ze studiów. Wierzę w badania naukowe i im ufam. Z dużą rezerwą podchodzę do informacji z mas mediów. Wierzę, gdy przetestuję na sobie.

W wolnym czasie regeneruję się a codziennie zarażam pozytywnym nastawieniem do życia.

Nie zmienię przeszłości, ale mogę zmienić przyszłość. Uwielbiam pozytywnie zakręconych ludzi. Przyciągają jak magnes!

Jestem spełniona zawodowo i rodzinnie.

Zwykły szary Kowalski. Praca, dom, dzieci, kot, pies i kredyt. Nuda. Dobra, nie jest tak źle.

Lubię swoją pracę, robię to co lubię. Pensja nie powala, ale pozwala przeżyć, i  dążyć do ciągłych podwyżek, a co!  Cudowna nastolatka, same powody do dumy i przekleństw na zmianę. Buzujące hormony. Kot+pies, dwa puchate potwory do przytulania, codziennie. Mąż i nie mąż i  wspólny kredyt, i wszystko na pół, dom, łyżeczki, dywan i seks… no wszystko.

Kocham zmiany i uwielbiam marzyć!

Nie przywiązuje się do miejsc. Ale wiem, gdzie chciałabym mieszkać. Kiedyś wyjadę. Jedyną barierą jest tylko język, ale to pikuś przecież.

Kiedyś wyjadę gdzieś daleko.

Jestem Ewelina.

4 Replies to “O MNIE

    1. Gdzieś, gdzie będę żyć wolniej. Gdzie praca nie będzie zajmowała większości mojego życia. Gdzieś, gdzie ktoś mnie doceni zawodowo. Gdzieś, gdzie będę miała jeszcze piękniejszy widok z okna niż dzisiaj. Myślisz, że istnieje takie miejsce?

  1. Oj, Fisiuńku 🙂 Widok pewnie piękniejszy znalazłabyś nie jeden… Żyć wolniej będziesz na emeryturze… Praca uszlachetnia, więc nie narzekaj… Zawodowo – ja Cię bardzo doceniam 😉 Ne wiem, czy to Ci wystarczy… ;););) GRRRRRRRRRR….. Myślałam, że masz na myśli jakieś konkretne miejsce do zamieszkania…. Psik :)))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *