Polub i udostępnij:
Pin Share

Piękna pogoda, słonecznie i bardzo ciepło. Nigdy nie wiem kiedy jest ten odpowiedni moment na zmianę obuwia wiosennego na letnie, czyli sandałki, klapki, japonki. Dzisiaj, nie mam z tym większego problemu. Dzisiaj mam piękne stopy, więc sezon mam rozpoczęty.

Ale piękne stopy, to nie tylko umalowane paznokcie w modnym jaskrawym kolorze. To odkryte i estetycznie wyglądające stopy z każdej strony. Piękne paznokcie i gładkie pięty. I każde sandałki, nawet te z zeszłego sezonu, już nie modne, będą wyglądać fantastycznie na zadbanych stopach.

Każdy ma swój sposób i metodę na suche pięty ale także wymagania. Dla jednych jest to niestety przykra codzienność a dla drugich rytuał raz w tygodniu. Czego oczekujemy, co wybieramy, jakie mamy sprawdzone sposoby na gładkie i estetyczne pięty? Oto kilka wypowiedzi kobiet, które szukają albo już znalazły złoty środek na piękne stopy.

Ania: “Pumeks jest niehigieniczny, na sucho nic nie daje, na mokro – to wszędzie gromadzi się naskórek, nigdy do końca nie wyschnie i rozwijają się w nim bakterie, a umyć też się nie da”.

Monika: “Pumeks jest bardzo tani i można go często zmieniać na nowy”.

Dorota: “Jestem bardzo zadowolona z tarki z papierem ściernym”.

Joanna: “Osobiście po tarce robiły mi się zadziory z naskórka. Okropność, potem pończochy się od tych zadziorów niszczyły”.

Jak widać zdania są podzielone. Ale czy jest jakiś złoty środek, taki żeby wszystkich zadowolić? Higiena, skuteczność i cena, są to trzy wyznaczniki mające istotny wpływ na wybór środka do pielęgnacji stóp. Pilnik, pumeks, tarka do stóp. Czy możliwe jest pedicure w domu? Szybko, łatwo i skutecznie?

Czy elektryczna tarka do pięt będzie idealnym rozwiązaniem?

Niekwestionowane zalety takiego produktu:

 • tarka jest higieniczna – głowice można zmieniać – szybko i banalnie łatwo;
 • ma ergonomiczny kształt – mała, poręczna i wygodna;
 • jest skuteczna – mimo twardej skóry po dociśnięciu – nie wyłącza się;
 • wyłącznik idealnie pod kciukiem, aby w razie czego szybko wyłączyć;
 • cena – adekwatna do jakości; niewygórowana;
 • idealna dla kobiet w ciąży – ze względu na wygodę;


Ewentualne wady:

 • dźwięk – przypominający wizytę u dentysty albo szlifowanie;

Wystarczyło kilka minut aby w diametralny sposób zmienić wygląd stóp i dodać sobie pewności siebie.  Białe i suche pięty w kilka minut zmieniły się w gładkie i miękkie. W tym zestawie są dwa wałki: bardzo szorstki niebieski i fioletowy do wygładzenia. Szybko i bezboleśnie. Higienicznie i skutecznie. Mały ale wariat.

Remington.1

Remington-2-1024x1024

Dodam tylko, że na zdjęciu “przed” – to było już “po” pumeksie na mokro. A na zdjęciu po prawej na sucho tylko tarką Remingtona.

Remington 3

Remington 4

Wpis zawiera lokowanie produktu. Oświadczam, że jestem zachwycona. Ale to tylko moja subiektywna opinia. Aha, nie namawiam – tylko chwalę się!

Powodzenia!

Polub i udostępnij:
Pin Share

12 komentarzy

 1. Ja teraz eksperymentuję ze skarpetkami złuszczającymi, ale efekty u Ciebie zachwycające 🙂

 2. Piętki jak marzenie. Do tej pory stosowałam różne metody: tarka, pumeks, skarpetki, peelingi nawet moczyłam w gorącej w wodzie z szamponem ale chyba zainwestuje w taki sprzęcior 🙂

  1. Author

   Czekaj, czekaj, to dziś jest Dzień Dziecka? Zajrzyj więc pod choinkę. Hah,a tak serio, jest świetna. Wygodna i skuteczna.

 3. Ja przez przypadek odkryłem rewelacyjny sposób na stopy, którego niestety nie mogę polecić 🙁 Gorączka bostońska – dzieciary mnie zaraziły we wrześniu i jednym ze skutków uboczych było to, że z całych stóp zlazła mi skóra (dosłownie ściągnąłem ją jak silikonową skarpetkę!) i teraz mam stopy jak…. modelka! 🙂 Najbardziej rozbawia mnie zazdrosne spojrzenie zony, kiedy ona chechła swoje pięty jakimiś podejrzanymi przedmiotami…. 🙁

  1. Author

   Bo to takie niesprawiedliwe. Mój partner też ma stopy jak dzidzia. Gładkie i estetyczne. I po co mu takie? A ja muszę spędzić kilka minut aby były choć trochę podobne! Rrrrr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.