Polar przedstawia nową wersję kultowej opaski sportowej – Loop 2.

Polub i udostępnij:
Pin Share

Monitor aktywności Polar Loop 2 jest już dostępny w dwóch nowych kolorach – różowym i białym. Dzięki wprowadzeniu długo oczekiwanej funkcji powiadomień, kompatybilnej z urządzeniami z systemem Android, stanowi on udoskonaloną wersję swojego poprzednika.

Polar Loop 2 wyposażono w funkcję alarmu wibracyjnego oraz alertów tekstowych informujących użytkownika o połączeniach przychodzących, nowych wiadomościach oraz zapisanych wydarzeniach z kalendarza. Do tej pory była ona dostępna tylko dla użytkowników iOS i wybranych modeli monitorów Polar.

Loop2_biała i różowa

Powiadomienia z telefonu.

Aby móc w pełni cieszyć się możliwościami, jakie oferuje Polar Loop 2, wystarczy jedynie zainstalować aktualizacje korzystając z oprogramowania Polar Flowsync. Następnie w ustawieniach najnowszej wersji aplikacji Polar Flow należy włączyć funkcję powiadomień z telefonu. Dzięki temu, za każdym razem, kiedy otrzymasz połączenie przychodzące, maila lub przypomnienie z kalendarza, Loop 2 poinformuje Cię o tym za pomocą delikatnych wibracji oraz tekstu na wyświetlaczu diodowym.

Strażnik zdrowego stylu życia.

Polar Loop 2 to produkt zaprojektowany tak, aby można było z niego korzystać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Przez cały czas monitoruje ono naszą aktywność oraz sen, a także zaczyna delikatnie wibrować, gdy zbyt długo pozostajemy bezczynni. Ponadto, Loop 2 wyświetla podpowiedzi i sugestie, wspomagając realizację naszych dziennych celów związanych z ruchem. Nowoczesny smartwatch firmy Polar nieustannie zachęca nas do zwiększenia aktywności fizycznej poprzez łączenie wysiłku z dobrą zabawą.

Polar Loop 2 sprawdzi się więc doskonale, jako towarzysz w każdej sytuacji. Dodatkowo jest wodoodporny, więc możesz zabrać go ze sobą na basen lub pod prysznic i nie rozstawać się z nim nawet na minutę! Monitoruje pięć różnych poziomów intensywności wysiłku i aktywności przez cały dzień – zarówno poranny marsz na przystanek autobusowy, wchodzenie po schodach, czy też wieczorny spacer z psem. Dzięki zyskaniu większej świadomości związanej z codzienną aktywnością, dużo prościej będzie zmotywować siebie do poprawy bądź wytrwałości w zdrowym, aktywnym stylu życia.

Praca serca pod kontrolą.

Loop 2 można z łatwością połączyć z nadajnikiem na klatkę piersiową H7 , który umożliwi monitorowanie pracy serca podczas treningu, dając informacje o tym, co faktycznie jest jego efektem – spalanie tkanki tłuszczowej czy poprawa naszej kondycji. Wszystkie te informacje odczytać można na wyświetlaczu opaski, składającym się z 85 diod LED, która jest regulowana i mocowana za pomocą wysokiej jakości sprzączki ze stali nierdzewnej.

Polar Loop 2 dostępne jest w dwóch stylowych wersjach kolorystycznych: różowej i białej, w niedalekiej przyszłości dostępne będzie również w klasycznym, czarnym kolorze. Opaska stworzona została z miękkiego i przyjemnego w dotyku, silikonowego tworzywa, dzięki czemu korzystanie z niej jest niezwykle komfortowe.

Polub i udostępnij:
Pin Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.