Słoneczny pokój dziecka.

Polub i udostępnij:
Pin Share

Bogata kolorystyka jesiennej aury inspiruje nas do wprowadzania słonecznych barw w wystroju dziecięcych pokoi. Począwszy od puf i poduszek, po ozdoby ścienne-plakaty i naklejki, zaprośmy promyki słońca do pokojów naszych dzieci.

Koniec lata

Nie musi oznaczać szarugi również w pokoju malucha, dlatego w jesienną kampanię wprowadzamy dużo jasnych kolorów. Spośród szerokiej oferty produktów wnętrzarskich proponujemy specjalnie wybrane na tę porę roku modele dostępnych w butiku Pomocnicy Mamy akcesoriów do wyposażenia pokoju: do spania, do zabawy, do dekoracji i do przytulania.

Przy reorganizacji dziecięcej przestrzeni

Warto pamiętać o tym, żeby otaczać dziecko bodźcami, które wywoływać będą w nim ochotę do powtarzania ciekawych informacji i zadawania różnych pytań przy codziennych czynnościach. Dlatego na ścianach nie może zabraknąć edukacyjnych plakatów, które nie tylko będą stanowić ożywiającą wnętrze ozdobę, ale także pozwolą zapamiętać ważne rzeczy. Marka Cuddly ZOO posiada w swojej ofercie ich szeroki wybór: do nauki języka, kolorów, liczb, kształtów, alfabetu, a nawet mapy kraju.

Kolejnym pomysłem na to jak rozweselić pokój dziecka

Są ścienne naklejki: a’la tablice do pisania kredą, edukacyjne – mapy świata, z literkami i cyferkami, a także świecące w ciemności oraz ozdobne. Niektóre z nich są nawet wielokrotnego użytku – obrazek można odkleić i przykleić w innym miejscu, dzięki czemu zapewniają dzieciakom wielogodzinną zabawę w tworzenie własnego projektu słonecznego wystroju pokoju.

Do wykończenia przydadzą się jeszcze miłe w dotyku dodatki, na przykład podusia z lwem ze złotą grzywą lub pufa z mięciutkiego minky w zwierzęta grające na instrumentach – dzięki takim akcentom nadamy całości wesoły, przytulny charakter i stworzymy pomieszczenie, w którym maluch z radością będzie spędzał beztroski czas.

Polub i udostępnij:
Pin Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.