Tajni agenci w szafie kobiety.

Polub i udostępnij:
Pin Share

Skuteczny i niezawodny, działa zawsze, gdy go potrzebujesz. Jego dyskretną misją jest dbanie o perfekcyjny wygląd kobiecej sylwetki. To sprytny stylista przed kluczowym spotkaniem i serdeczny przyjaciel przed ekscytującą randką. Krój biustonosza K24 Dalia to rozwiązanie dla każdej kobiety ceniącej wygodę i pragnącej czuć się seksownie.

Tajni agenci w szafie kobiety.

Pod tym kryptonimem – K24 – kryje się biustonosz o wyrafinowanej konstrukcji, która sprawia, że nawet najbardziej wymagający biust może wyglądać idealnie. To tajna broń w kształcie tulipana, która nie tylko idealnie zbiera piersi, ale jednocześnie unosi je delikatnie ku górze. Pionowe cięcia na dole miseczek modelują i utrzymują nawet obfity biust. Działa pod przykryciem – pięknie modeluje piersi, pozostając niezauważonym pod każdą wieczorową sukienką. Jeśli jednak zdecydujesz się go pokazać ukochanemu, możesz być przekonana, że model Dalii zachwyci nie tylko Ciebie wyrafinowanymi materiałami, wzorami i delikatnymi koronkami.

Klasyczna czerń i delikatne roślinne motywy modelu Nadine czy kolorowe kwiaty modelu Gabriela? Od Ciebie zależy jaki charakter ma mieć Twój osobisty tajny agent. Zdecydowana większość naszych klientek ma w swojej szafie konstrukcję K24, ze względu na jej wygodę i możliwości. To krój, który pasuje pod niemal każdą kreację, stabilnie podtrzymujący, a jednocześnie kusząco modelujący biust – podsumowuje Iwona Miklusiak, brafitterka marki Dalia.

Polub i udostępnij:
Pin Share

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.