Trzy strzały- jednego dnia!

Polub i udostępnij:
Pin Share

Lubię wyzwania

I nie znoszę rutyny! Kto mnie zna ten wie. Bo spontaniczna to powinnam mieć na nazwisko.

Gadałam o tym

Od jakiegoś czasu. Że chcę,  chciałabym, że zrobię sobie… i wystarczył jeden impuls i wolne pół godziny.

Zaryzykowałam

Zaczęło się jak zwykle. Siłownia, mokra koszulka, i endorfiny. I niecała godzina do pracy. Przecież nie pójdę od tak sobie do pracy… przed czasem… noł łej!

Ranek

Wszyscy w pracy albo w….. pracy. Przejeżdżałam przez centrum. Zatrzymałam się po kawę i akurat przechodziłam obok salonu kosmetycznego. Weszłam na farta… tylko zapytać,  bo wiadomo,  terminy..

I zaskoczenie

Przebijali uszy, i nawet mnie wcisnęli. Tu, teraz, już. Pistolet i kaniula czekały. Bo to nie był zwykły kolczyk. I nie był jeden.

Dwa strzały i kaniula

W sumie trzy dziurki w jednym uchu. Dodatkowe. Oprócz tej, która już była. Szaleństwo. Ale byłam sama tak zaskoczona, że można już i od ręki, że głupio było się wycofać. I co zrobić z tą wolną godziną.

Zdecydowałam się

Bo głupio. Bo nie miałam już wyjścia. Usiadłam i grzecznie czekałam. W międzyczasie przejrzałam chyba cały internet w poszukiwaniu idealnych kolczyków.

Potem usiadłam

Już po pierwszym strzale chciałam uciekać. Dżizys, jak bolało a przede mną było więcej. Użyłam chyba wszystkich argumentów aby stamtąd uciec. Że przyjdę innym razem czyli nigdy lub gdy zapomnę.

Ale efekt końcowy jest

Prawie tak jak chciałam. Tylko wyzwaniem jest teraz spanie na prawym boku, tego nie przewidziałam. Ale też wiem, że jak znajdę odpowiednie kolczyki srebrne to będzie łatwiej.

Srebrne kolczyki

Wybór ogromny. Ceny różnorodne. Przeróżnych marek i niestety, możliwość kupna tylko w parach. Gdy ja potrzebowałam tylko trzech, srebrnych, delikatnych ale błyszczących. Takich moich. Albo złotych, a co! Na bogato będzie. Ale wtedy potrzebowałabym …. 6.. Niech będą więc srebrne!

I do dziś

Noszę tego jednego, jeszcze z salonu. Więc przede mną nie lada zadanie. Wybrać tego jednego,  jedynego ale w parze. Kto pomoże? Jednym mogę się podzielić 😂

I tak, śpię teraz tylko na lewym boku. Prawy nie używany! Funkiel nówka nie zgniatany.

Polub i udostępnij:
Pin Share

2 komentarze

  1. Po tym jak długo goiło się moje ucho już nigdy nie zdecyduję się na nowe otwory w ciele. Nigdy. Wybrałam chyba najgorsze miejsce z możliwych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.