Wedding Show PowiedzmyTak: II edycja – Więcej Niż Targi.

Polub i udostępnij:
Pin Share

24 i 25 października w Hotelu Marriott odbędzie się II edycja ekskluzywnego wydarzenia branży ślubnej – Wedding Show PowiedzmyTak, organizowanych przez Agnieszkę Popielewicz. Skrupulatnie dobierani wystawcy, pokazy mody, liczne panele eksperckie oraz warsztaty – z tym wszystkim goście będą mieli okazję spotkać się na miejscu. Dzięki temu wyjątkowemu wydarzeniu pary przygotowujące się do ślubu, będą miały możliwość zapoznać się z ciekawymi ofertami, oraz skorzystać z wiedzy specjalistów z branży.

Wedding Show

W tym roku sezon ślubny, otwierają targi Wedding Show PowiedzmyTak. 24 i 25 października odbędzie się już druga edycja tego wyjątkowego wydarzenia. Pierwsza odsłona została przyjęta niezwykle entuzjastycznie i spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Nadchodząca edycja z pewnością zaskoczy nowymi atrakcjami. Jedną z organizatorek targów jest Agnieszka Popielewicz, znana ekspertka ślubna, oraz prezenterka telewizyjna. Drugą częścią zawiadującą projektem jest duet Rock&Flowers, czyli Katarzyna Chudkiewicz, oraz Agnieszka Winnicka, florystki od lat pielęgnujące nie tylko kwiaty, ale również swoją niecodzienną pasję.

Targi Wedding Show PowiedzmyTak, to jedyne targi ślubne, oferujące odwiedzającym tak szeroką gamę atrakcji. Na ekskluzywny wydźwięk wydarzenia składa się prestiżowa lokalizacja, forma, oraz wyjątkowi wystawcy. Wśród eksponentów znajdą się takie projektantki jak Viola Piekut, czy Agata Nivette z Laurell. Nie zabraknie jubilerów, cukierników, florystów, wedding planerów, czy fotografów.

Biuro podróży pomoże zdecydować się parom na destynację podróży poślubnej, a projektanci zaproszeń ślubnych pokierują w wyborze tego najbardziej zbliżonego estetyce zainteresowanych. Panowie również będą mogli znaleźć coś dla siebie. Specjalnie dla nich organizatorki przygotowały strefę męską, gdzie czekać będzie golibroda, czy styliści, którzy wspomogą wybór garnituru.

“Druga edycja targów jest dla nas prawdziwym wyzwaniem

Wraz z duetem Rock&Flowers, długo myślałyśmy nad tym jak zaskoczyć rynek i zainteresować pary, przygotowujące się do organizacji ślubu czy wesela. Postanowiłyśmy wesprzeć naszych gości w niełatwych wyborach – stąd też bogata gama warsztatów oraz paneli dyskusyjnych” – powiedziała organizatorka, Agnieszka Popielewicz.

Ślub to przede wszystkim wybory i nurtujące pytania. Dlatego też tegorocznej edycji targów przyświeca idea “Do It Yourself”, która zainspirowała organizatorki do przygotowania programu z warsztatami, oraz spotkaniami eksperckimi. Dzięki Perfect Day goście dowiedzą się jak zaplanować ślub i rozdysponować budżet. W dylematach estetycznych pomoże stylistka Karolina Trembacz i wizażystka Marta Gąska. Partnerem warsztatów wizażowych jest marka Bobbi Brown.

Kucharze hotelu Marriott wspomogą w doborze menu i rozwieją wątpliwości kulinarne. Zainteresowani nauczą się tańczyć, samodzielnie wykonywać zaproszenia, concept boardy, biżuterię, oraz dekorację z kwiatów. Na deser Galeria Słodkości osłodzi torty ślubne, a Karo Akabal opowie, jak dodać pikanterii podczas nocy poślubnej. Podczas panelu dyskusyjnego, będzie można posłuchać o ślubach plenerowych, czy celebryckich. Odwiedzający dowiedzą się również, jak dobrać bieliznę, czy oszczędzić sobie wydatków weselnych. Szczególnym punktem wydarzenie, będzie show odtwarzające powstawanie ślubów plenerowych.

Na oczach gości, florystki z Rock&Flowers zaaranżują przestrzeń, tak aby finalnie mogła pojawić się na scenie Para Młoda, która złoży sobie przysięgę. O przygotowaniach, opowiedzą nam konsultantki ślubne z Perfect Day. W całym przedstawieniu, nie zabraknie również uczestnictwa Agnieszki Popielewicz, natomiast jej rola owiana jest tajemnicą. Ciekawskim pozostaje wziąć udział w pokazie.

Targi Wedding Show

Pozwolą zapoznać się z licznymi ofertami: dotknąć, przymierzyć, porozmawiać. W ciągu dwóch dni, w jednym miejscu, goście znajdą rozwiązania wszystkich ślubnych rozterek. 24 i 25 października Hotel Marriott oficjalnie zamienia się w skarbnicę wiedzy ślubnej, oraz weselnej.

Polub i udostępnij:
Pin Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.