Polub i udostępnij:
Pin Share

Wyzwanie JEDZ OWOCE I WARZYWA – pierwsze efekty! Waga ruszyła. Zaczęła spadać. Mam cały kilogram mniej już po pierwszych 5 dniach. A jest to strasznie łatwe, skuteczne, bezpieczne i szybkie!

Biegam już 6 tygodni

A waga nawet nie drgnęła. Nie chudłam. Wręcz przeciwnie, waga rosła. Oczywiście, kondycja robi się stopniowo, mam więcej energii ale irytował mnie brak widocznych efektów. A zależało mi przecież na utracie zbędnych centymetrów i kilogramów. A mam ich w nadmiarze.

Wciąż piję wodę

Ale zdarza mi się coraz częściej nie wypić zamierzonej normy. Odpuściłam już zapisywanie w apce, nie wiem do końca czy wypiłam zalecaną ilość wody. Ale piję znów czystek, morwę i pokrzywę. Tyle dobrego.

Wyzwanie JEDZ OWOCE I WARZYWA

Od początku czułam, że będzie efekt. Ale nie sądziłam, że aż tak szybko. Tak naprawdę, to jak się okazało, żadna filozofia, zjeść jabłko i pomidora w ciągu dnia. Szybko zauważyłam, że codziennie zawsze jadłam pomidora lub ogórka. Czy to na kanapce w pracy czy w surówce podczas obiadu.

Ale z owocem było już trudniej

Nie zawsze go brałam do pracy, a tam przecież spędzam większość dnia. Niby proste, złapać jabłko czy banana ale nie miałam wyrobionego przymusu i nawyku. Już wiem, że warto!

Teraz jest sezon na truskawki

Więc jest zdecydowanie prościej. Kupuję je średnio co drugi dzień. I pochłaniam w ogromnych ilościach. Najbardziej lubię zblendowane z grejpfrutem. Shake jest przepyszny, orzeźwiający, niedrogi, szybki w wykonaniu i odchudzający.

Przepis na shake z truskawek i grejpfruta

1 czerwony grejpfrut, 10 truskawek i 12 kostek lodu. Jedyny problem to wyciśnięcie soku z grejpfruta. A potem już tylko blendowanie. I mamy gotowe dwie szklaneczki orzeźwiająco-odchudzającego soku. Bardzo słodkiego i bez grama cukru!

I taka forma owoców jest dla mnie najlepsza

Wyciśnięte, zblendowane, przerobione na sok. Truskawki z bananem są jeszcze słodsze i bardziej syte. Śmiało można zastąpić nim drugie śniadanie lub podwieczorek.

Przede mną drugi tydzień wyzwania

Do tej pory, moje warzywo i owoc było zupełnie oddzielnym posiłkiem. Najczęściej drugim śniadaniem. Teraz będę się starała wydzielić na to dwa posiłki z 5 w ciągu dnia.

2 tydzień wyzwania:

2 owoce i 2 warzywa w ciągu dnia. Planuję jako drugie śniadanie i podwieczorek. A poza tym jem jak zwykle. I piję dalej prawie 2 litry wody i do tego obowiązkowo czystek, morwa i pokrzywa.

Podsumowanie tego tygodnia:

Biegałam tylko w poniedziałek, bo pogoda codziennie rujnowała moje plany. Rower był dzisiaj, ale tylko w salonie a nie w terenie – bo uwaga, padało. Ćwiczylam 3 razy w tygodniu, cardio, interwały i brzuch. Wszystko w domu, z telefonem przed nosem. Czyli dokładnie tak jak nie znoszę!!

Efekt, jak już pisałam, zadowalający: minus 1 kilogram! Wyzwanie JEDZ OWOCE I WARZYWA – pierwsze efekty! Są! 

Polub i udostępnij:
Pin Share

Jeden komentarz

  1. Zachęciłaś mnie do zrobienia shake z truskawkami i grejpfrutem i muszę przyznać, że wyszedł przepyszny 🙂 Liczę na więcej przepisów w przyszłości 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.