Polub i udostępnij:
Pin Share

Gdzie się nie obejrzymy jest pośpiech, stres i pogoń za kasą. Wszystko kręci się wokół pracy, która jest niezbędna do funkcjonowania. Przecież musimy jeść i płacić rachunki, czasami pozwolić sobie na spełnianie marzeń, bo po to przecież żyjemy: żeby jakoś funkcjonować, żeby coś mieć i często to “mieć” jest kosztem czegoś. Czegoś ważnego, czym jest nasze zdrowie.

ZMB6 czyli unikalne połączenie cynku, magnezu i witaminy B6

Zapominamy o dbaniu o siebie

Nasze zdrowie jest na końcu. Przypominamy sobie dopiero, gdy zacznie nam coś dolegać, boleć lub przeszkadzać w podążaniu za kasą, marzeniami i po prostu funkcjonowaniem. Ograniczać i nas spowalniać. Często jest już za późno, ale możemy przecież przeciwdziałać i zapobiegać. Naturalnie się wspomagać i dbać o komfort psychiczny i fizyczny.

Ospałość, nerwowość, kłopoty ze snem oraz stres

Rozdrażnienie, wypadające włosy, ból głowy. Każdy z nas odczuwa przynajmniej jeden z tych objawów. A nie mamy przecież czasu na lekarzy. Zresztą, strasznie długo się czeka do specjalistów. I zgłaszamy się do nich jak jesteśmy na granicy wytrzymałości. Każdy z nas ma problemy, a stres unosi się w powietrzu. Jak cichy zabójca, niewidoczny i obecny, wchłania się stopniowo.

Możemy sobie z nim poradzić

Na wiele różnych sposobów. Może to być zmiana otoczenia, czyli wyjazd, zmiana pracy, ale nie zawsze to jest proste. Zajęcia fizyczne, aby rozładować stres albo terapia ze specjalistą, ale najłatwiejszym i najtańszym sposobem jest suplementacja. Wybór odpowiednich składników i cierpliwość. Wzmocnienie organizmu na poziomie komórkowym. Od wewnątrz.

ZMB6 czyli unikalne połączenie cynku, magnezu i witaminy B6

Suplement diety cheers  ZMB6, czyli unikalne połączenie cynku, magnezu i witaminy B6 zniweluje ospałość, nerwowość czy kłopoty ze snem. Zregeneruje także nasze mięśnie, wzmocnią układ nerwowy i odpornościowy.

Funkcje cynku w naszym organizmie:

 • wpływa na układ kostny, skórę i paznokcie;
 • bierze udział w metabolizmie białek;
 • poprawia trawienie;

Wpływ magnezu na nasz organizm:

 • zmniejsza uczucie zmęczenia;
 • reguluje napięcie mięśni;
 • wpływa na nastrój i funkcje psychologiczne;

Rola witaminy B6:

 • zwiększa przyswajalność magnezu;
 • reguluje gospodarkę hormonalną;
 • uczestniczy w produkcji przeciwciał;

ZMB6 czyli unikalne połączenie cynku, magnezu i witaminy B6

Suplement diety cheers ZMB6, czyli unikalne połączenie cynku, magnezu i witaminy B6

To połączenie naturalnych form cynku z magnezem dobrze przyswajalnym z witaminą B6. Bez glutenu i alergenów. Opakowanie zawiera 90 kapsułek bez sztucznych barwników i konserwantów.

W codziennej diecie często nie zwracamy uwagi na ilość i jakość witamin oraz mikroelementów jaką spożywamy. A jest to istotne dla naszego dobrego samopoczucia i prawidłowego funkcjonowania. Wybór dobrze dobranych i przyswajalnych składników to klucz do prawidłowego funkcjonowania.

Tylko dla moich czytelników bezterminowy 15% rabat, który obowiązuje przy pierwszym zakupie dowolnego suplementu na stronie www.cheers.com.pl.

Kupuj taniej z kodem: 4mybody15

Polub i udostępnij:
Pin Share

15 komentarzy

 1. Ciekawy produkt, w sumie to ostatnio nawet szukałam jakiś suplementów, które uzupełnią niedobory magnezu i zredukują tez stres.

 2. Sama zaczęłam suplementację witaminami dopiero, kiedy zachorowałam na tarczyce. Teraz dziennie zażywam cynk, selen, wit. D i magnez.

 3. Masz rację, że warto dbać o swoje zdrowie 🙂 Zycie mamy tylko jedno 🙂
  Niektórzy są przeciwnikami suplementów, jednak ja tego nie rozumiem.
  Czy ten zimowy pomidor, który jest pełen chemii naprawdę dostarczy
  tak wiele potasu?… No własnie 🙂

 4. Ja ostatnio przyswajam magnez z potasem 🙂 Ale to połączenie też fajnie brzmi.

 5. Nie znałam tego suplementu, a skład ma rzeczywiście super. Zwykle brałam osobno magnez i cynk.

 6. Same suplementy nie uratują i nie zmienią naszego życia 🙂 Zrównoważona dieta, odpowiednia ilość snu i kilka innych czynników to podstawa. Ale o kwestii suplementacji też trzeba myśleć, masz rację, bo nie wszystko się “wyciągnie” z pożywienia.

 7. Czesto w okresie zimowo-wiosennym korzystam z suplementów diety. Ten też wypróbuję, bo go jeszcze nie miałem. Pozdrawiam

 8. Muszę zacząć wcinać magnez, bo eygląda na to, że mam niedobór, a idzie wiosna 🙂 będę potrzebowała sporo energii.

 9. Jak tak czytam te wszystkie wypowiedzi, to zastanawiam się czy to Wy mieszkacie na innej planecie, czy ja. Skąd takie podejście?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.